تبلیغات
دایرة المعارف علوم نظامی-جامعترین وبلاگ نظامی - برترین پهباد های جهان و مقایسه ی آنها با نمونه های ایرانی

دایرة المعارف علوم نظامی-جامعترین وبلاگ نظامی

بلندای آسمان یگانه جایگه من است...

بلندای آسمان یگانه جایگه من است...

تبلیغات

طراحی حرفه ای بنر طراحی حرفه ای بنر

آمار

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز : آمار بازدید
باردید دیروز : آمار بازدید
بازدید ماه : آمار بازدید
بازدید کلی : آمار بازدید

مطالب و نظرات آمار بازدید
تعداد مطالب: آمار بازدید
تعداد نویسندگان: آمار بازدید

تاریخ آمار بازدید
آخرین بروزرسانی: آمار بازدید

جستجو در سایت

نظرسنجی

    به نظر شما کدام کشور در جنگ هوائی قدرتمند است؟

برترین پهباد های جهان و مقایسه ی آنها با نمونه های ایرانی

eitan
نیروی هوایی ارتش اسرائیل از یک هواپیمای غول پیکر بدون سرنشین جدید رسما پرده برداری کرده است

نیروی هوایی اسرائیل می گوید، این هواپیما قادر است خود را به ایران برساند.
هواپیمای بدون سرنشین Eitan می تواند در یک نوبت بیش از 20 ساعت پرواز کند و محموله ای سنگین تر از هر هواپیمای بدون سرنشین دیگر، از جمله سیستم های پیشرفته از لحاظ تکنولوژی را حمل کند.
مقام های نظامی اسرائیل می گویند به دلیل این توانایی ها، ساخت این هواپیما در مقایسه با هواپیماهای بدون سرنشین قبلی، به مراتب گران تر تمام می شود.
این مقامات همچنین می گویند هواپیمایی که نمایش داده شده، هم اکنون قابل استفاده است ولی در سال آینده از یک ناوگان هوایی (اسکادران) از این مدل هواپیما رسما پرده برداری خواهد شد.
نیروی هوایی اسرائیل این هواپیما را در یک پایگاه ارتشی در مرکز اسرائیل به خبرنگاران محلی نشان داد و مسئولان در باره توانایی و نحوه کار این هواپیما توضیح دادند.
این هواپیما توسط صنعت هواپیماسازی اسرائیل ساخته شده است و از هر هواپیمای بدون سرنشین دیگری بزرگ تر بوده یعنی به بزرگی یک جت مسافربری است.
 نیروی هوایی اسرائیل از پاسخ به این سئوال که آیا طراحی این هواپیما به منظور هدف قرار دادن ایران صورت گرفته، خودداری کرد.
خبرگزاری آسوشیتدپرس می گوید اسرائیل به دفعات به طور غیر مستقیم گفته است که چنانچه تلاش های دیپلماتیک برای مهار برنامه هسته ای ایران به نتیجه نرسد، اسرائیل قادر است این کشور را هدف حمله قرار دهد.
اسرائیل برای اولین بار در جریان جنگ غزه از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کرد.

Heron 1 مرغ ماهیخوار باهوش
Heron 1 اولین هواپیمای بدون سرنشین اسراییلی محسوب می شود که برای کنترل حریم ساحلی و هوایی در نظر گرفته شده است. این هواپیما می تواند در سطح بیش از 9000 هزارمتر پرواز کرده و تا برد 1000 کیلومتری از ساحل را پوشش دهد و اطلاعات را در زمان اندک به پایگاه های زمینی منتقل کند. 

Heron جزو پهباد های نسل چهارم اسراییل می باشد كه دارای پایداری و مداومت بالای پرواز است. طول پرواز Heron 1 تا 45 ساعت می باشد كه این مقوله در پهبادها بسیار موثر و كارآمد است. این پهباد قادراست به راحتی در خطوط دفاعی دشمن و دور از تیر رس آنها نفوذ كرده و نسبت به تهیه و ارسال اطلاعات اقدام كند. 

Heron 1 می تواند منطقه وسیعی از خطوط مرزی و مناطق دریایی و ساحلی را تحت پوشش خود قرارداده و بدون ایجاد اشكال در دیگر سیستم های پرنده موجود در منطقه به عملیات محوله خود بپردازد. 

این هواپیما به یک موتور کم صدا، رادار چند منظوره EL/M-2022U جهت کشف اهداف دریایی ، سیستم ثابت سازی اپتیکی دور برد و سیستم ارتباط ماهواره ای برای تبادل اطلاعات مجهز شده است. فاصله دو بال آن 16,6 متر و حداکثر وزن پرواز 1200 کیلوگرم است. به لطف بکار گیری از سیستم های فوق مدرن جاسوسی، Heron 1 را در بسیاری از جهات می توان همردیف هواپیماهای جاسوسی قرار داد. Heron با استفاده و بكار بستن مجموعه تجهیزات خود اطلاعات كامل و مهمی را از منطقه تحت نظارت خو ارسال می نماید از جمله بررسی مقدماتی وضعیت دشمن و دیده بانی و مراقبت از منطقه از اهم وظایف آن می باشد. 

از این پهباد مدلهای مختلفی به نامهای Heron 1/Mahatz 1/Shoval - Heron 2/Mahatz 2/Heron TP/Eitan eagleساخته شده. جزئیات گونه دریاپایه پهباد هرون

این پهباد که به عنوان جایگزینی برای هواگردهای سرنشین دار مراقبت دریایی امروزی مد نظر می باشد، رادار گشت دریایی EL/M-20220 ساخت شرکت التا سیستمز را حمل خواهد کرد.این رادار دارای حالت جستجوی دریایی می باشد که ردگیری و ردیابی کشتی های کوچک و بزرگ را ممکن می سازد. سپس تصویر رادار آرایه روزنه ساختگی معکوس علائم برد کشتی به یک مرکز جمع آوری داده ارسال خواهد شد تا دسته بندی شوند و تصویری از کشتی روی صفحه رادار ایجاد گردد. 
نمونه گشت دریایی پهباد هرون همچنین یک سامانه دسته بندی خودکار را برای تشخیص کشتی های تکی حمل می کند.سازمان دریایی بین المللی الزام کرده است که تمامی کشتی های تا سال 2018 به سامانه فرستنده AIS مجهز شوند و در غیر اینصورت حق ورود به آبهای حوزه استحفاظی دیگر کشورها را نخواهند داشت. 
به گفته مسئولان IAI ، رادار EL/M-20220 توانایی مراقبت بی مانندی را برای محافظت از آب ها فراهم خواهد کرد.ضمن این که رادار یاد شده دارای یک حالت جستجوی هوابرد نیز خواهد بود که می توانددیگر هواگردها را رهگیری و شناسایی نماید.سامانه رادیویی UHF/UHF نیز به پهباد امکان ایفای نقش راله ارتباطی را خواهد داد و به کنترل کننده امکان می دهد که به طور مستقیم با کشتی مشکوک ارتباط بر قرار کند. 
گفته می شود این سامانه ها کارایی خود را در جریان آزمایش های دریایی که در سال گذشته در استرالیا انجام گردیدند، با موفقیت به معرض نمایش گذاشتند.رژیم اکنون قصد دارد پروازهای گشت دریایی خود با این پهباد را از میانه های سال 2009 برفراز دریای مدیترانه آغاز کنند تا رفته رفته پهباد هرون را جایگزین هواپیمای سی اسکن نماید. 

خصوصیات این پهباد عبارتند از: 

- پیكربندی چند ردیفه برای عملكرد عملیاتی مناسب تر 
- قابلیت انجام عملیات در بدترین شرایط آب و هوایی و روز و شب 
- ایمن - قابل اعتماد و كار كردن بسیار آسان 
- قابلیت استفاده همزمان از 4 سنسور مجزا 
- ارتباط ماهواره ای ممتد( SATCOM ) 
- نشست و برخاست تمام اتوماتیك با استفاده از دستگاههای بیشینه امنیت ATOL 
- استفاده كامل از تجهیزات الكترونیك و ارتباطات هوایی 
- ارابه های فرود قابل جمع شدن 
تجهیزات قابل حمل: 

- سیستم های الكترو اپتیكال شامل: TV & IR Combi or Triple Sensor TV/IR/LD 
- دهانه تركیبی رادار (SAR) 
- رادار اكتشافی دریایی پیشرفته و چند منظوره EL/M-2022U 
- قابلیت استفاده از COMINT & ESM 
- مجموعه ای از سنسورهای مجزا 
- بسته تقویت و رله امواج ارتباطی 
- سیستم های یكپارچه ارتباط رادیویی ATC 


مبادله اطلاعات : 

- Direct Line-of-Sight (LOS) data link 
- UAV airborne data relay for beyond LOS missions 
- Ground-based data relay 


عملكرد : 

- حداكثر توان پرواز : 45 ساعت 
- شعاع عملیات : 350 كلیومتر 
- شعاع عملیات با استفاده از سیستم پوشش ماهواره ایی برای ماورای دید : ؟؟ 
- ارتفاع : 30000 پا 


اطلاعات فنی : 

- وزن برخواست: 1150 كیلوگرم 
- بار قابل حمل: 250 كیلوگرم 
- طول كلی 8.5 متر 
- طول بالها : 16.60 متر اشنایی با پهپاد ضد رادارharpy
هارپی یک پرنده بدون سرنشین است که برای نابودی تجهیزات راداری دشمن توسط شرکت هوا فضای اسراییل ساخته شده وبراساس اصل شلیک کن -فراموش کن کارمی کند .این پرنده توانایی انجام عملیات در شبانه روز ودرهر اب وهوایی رابه صورت خودکار دارد وبرد ان 500کیلومتر است وپایداری ان 2ساعت است ومی تواند سیستم های راداری پدافند هوایی وکلیه تجهیزاتی که از خود امواج رادیویی پخش میکند رانابود سازد.
شکل این هواپیما به صورتی است که دارای بالهای دلتا شکل وبدنه ای استوانه ای است که درجلوی بدنه جستجوگرها ی سیگنال قراردارد .این جستجوگر وظیفه پیدا کردن امواج راداری که از طرف دشمن انتشار می یابد رادارد .درداخل بدنه وبال های خود سیستم سیر وحرکت وکلاهک جنگی به وزن 23 کیلو گرم همچنین 18کیلوگرم سوخت وبخش موتور جای داده شده است.ودرانتهای بدنه هم پروانه پیشران قراردارد.طول این پرنده 2/7متر-عرض ان از نوک دوبال 2/1-ارتفاع ان 0/36متر است .قدرت موتور ان 28KW واز نوع UEL AR 731 ROTARYMOTOR می باشد.این موتور صدای کمی دارد وچون کوچک است گرمای زیادی تولید نمی کند.
اطلاعات عملیاتی که قرار است این پرنده انجام دهد از قبل توسط بخش کنترل زمینی ولانچرپرتاب توسط اپراتور برنامه ریزی شده وبه هواپیما منتقل می شود .هواپیما توسط یک ماشین حمل شده وتوسط پلتفورم نصب شده بر روی ماشین پرتاب می شود .پرتاب به این صورت است که راکت کوچکی که به هواپیما وصل است پس از شلیک هواپیما راتا ارتفاعی بالا می برد وسپس موتور هواپیما روشن شده وراکت از ان جدا می شود وپرنده به راه خود ادامه می دهد.
جستجوگر هواپیما زمانی که به خط دشمن رسید به صورت طولی وعرضی شروع به جستجوی هدف می کند.زمانی که هدف راتشخیص داد با هدفی که دربرنامه خود ضبط کرده مقایسه می کند وزمانی که هدف مشخص شده همان باشد وارد مرحله حمله می شود وبه صورت عمودی به سمت هدف حرکت می کند واگر دراین زمان دشمن رادارهای خود راخاموش کند هواپیما عملیات رالغو وبه گشت خود ادامه می دهد.که دراین صورت سیستم های پدافندی دائما تحت فشار خواهند بود .ودرصورتی که هیچ هدفی رابرای انجام ماموریت پیدا نکند هواپیما خود رادر نقطه ای که از قبل مشخص شده است نابود می کند.این هواپیما هیچ زمان به طرف یگان خود باز نمی گردد وهیچ سیستم فرودی هم ندارد.هواپیما زمانی که با سایر بخش های نیروی هوایی تلفیق شود درنابودی دفاع هوایی دشمن تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.
کنترل زمینی توانایی این راداردکه برای منطقه هدف بیش از یک هواپیما بفرستد وهر کدام رابرای هدفی خاص برنامه ریزی کند.زمانی که مدت زمان پایداری این پرنده در نظرگرفته شود با پرتاب هواپیماهای متعدد در زمان های مشخص می توان فشار زیادی بر سیستم های پدافندی دشمن وارد کرد .دراین هواپیما متفاوت از موشک های ضد رادار از قبل اطلاعات مربوط به سرعت -برد-مسیرحمله پیش بینی نمی شود به همین دلیل سیستم های جنگ الکترونیک تاثیری درفعالیت ان ندارد وتازمانی که هواپیما دراسمان است تهدیدی جدی برای دشمن محسوب می شود.
کاربران این هواپیما شامل:
1-اسراییل
2-چین (100هواپیما به قیمت 70 میلیون)
3-هندوستان
4-کره جنوبی
5-ترکیه(108هواپیما به قیمت 76میلیون دلار)

نام هواپیما:HARPY
وظیفه:نابودی تاسیسات راداری دشمن
تواید کننده :اسراییل
وزن:135کیلوگرم
حداکثر برد:500کیلومتر
حداکثر سرعت:250کیلومتر درساعت
حداکثر ارتفاع پروازی:3000متر
هواپیمای بدون سرنشین فرانسوی Sperwer
هواپیمای بدون سرنشین فرانسوی Sperwer
نوشته :محمد مهدی اکبری

Sperwer هواپیمایی بدون سرنشین است(uav) که 3 متر طول دارد و بدست متخصصان شرکت فرانسوی SAGEM طراحی و تولید شده است این هواپیما با کنترل و هدایت از راه دور میتواند در ارتفاع بالای 16000 پا بیشتر از پنج ساعت به پرواز و گشت زنی بپردارد
همچنین میتواند در فاصله ی 150 کیلومتری تصاویر را بصورت زنده به مرکز کنترل زمینی خود ارسال کند
علاوه بر فرانسه کشورهای هلند دانمارک کانادا ویونان نیز از این هواپیما استفاده میکنند
با این وجود برخی از مسایل وزارت دفاع فرانسه را مجبور به توقف پروژه کرد و بقیه هواپیما ها را به کانادا فروختند
MQ-1 Predator
MQ-1 Predator controls

ارتش کشورهای پیشرفته ی جهان در حال حاضر از روبات های پرنده متفاوت و گوناگونی بهره مند هستند که اغلب انان جهت انجام ماموریت های شناسایی طراحی و ساخته شده اند.این روبات های پرنده را (UAV(UNMANNED AERIAL VEHICLES می گویند. 

در اینجا به معرفی دو مدل از UAV می پردازیم :

۱)RQ-1 : مدل پریدتور RQ-1 یک UAV شناسایی است که حرف R در ان مخفف واژه ی RECONNAISSANCE به معنای شناسایی و بازدید مقدماتی از وضع دشمن است

طراحی ساده و سبک بدنه پریدتور ظرفیت حمل بار ان را به ۲۰۴ کیلو گرم رسانده و از یک مخزن سوخت ۵/۳۷۸ لیتری نیز بهره مند است.این خصوصیت پرید تور را به یک هواپیمای جاسوسی تمام عیار تبدیل کرده است.بطوری که که میتواند بیش از ۲۴ ساعت را در حال دیده بانی مواضع دشمن در اسمان سپری کند.

این UAV همچنین از سیستم ها و تجهیزات فوق پیشرفته ای برای دیده بانی و شناسایی دشمن بهره مند است که از جمله ان میتوان به دوربین های دماغه ای رنگی جهت هدایت هواپیما توسط اعضای واحد کنترل که کیلومتر ها دورتر از پریدتور در محیطی امن و ارام مشغول دیده بانی مواضع دشمن در خط مقدم هستند و همچنین دوربین های مختلف مادون قرمز برای دید در شب و رادار های ترکیبی پیشرفته جهت دید در مه و ابر و دود اشاره نمود .۲)MQ-1 : داشتن یک ‌UAV که علاوه بر شناسایی برای مبارزه نیز اماده باشد ضروری است اینجاست که پرید تور شکارچی MQ-1 وارد عمل میشود.

تعویض دوربین های متعدد RQ-1 با یک سیستم هدف یابی پیشرفته به نام MTS و مجهز کردن ان به دو موشک HELL FIRE ان را به یک مبارز اتوماتیک در خط مقدم جنگ تبدیل کرده است.MTS دارای سیستم هدف یابی موشک HELL FIRE AGM-114 می باشد: 

سازمان اطلاعات امریکا (CIA) از MQ-1 برای تعقیب یکی از عاملان حوادث یازدهم سپتامبر بهره برد.همچنین به تازگی نیز (CIA) از انها برای حمله به تروریست های القاعده در پاکستان استفاده می کند. 

از جمله طرح های دیگر میتوان به جالب طرح هانترکیلر اشاره کرد که یک پهپاد کم هزینه و یک بار مصرف میباشد که دارای برد ۳۰۰۰ ناتیکال مایل و مداومت پروازی ۱۲ ساعت است.این پهپاد با موتور ملخ دار به منظور حمل توسط پرتابگر بمب افکن های ب-۱ و ب-۲ ساخته شده است.بر روی هر پرتاب گر می توان ۶ فروند پهپاد راجای داد که هر کدام ۵۰۰ پوند مهمات را حمل میکنند.برای این پهپاد ها میتوان تا ۳۰ دقیقه پیش از حمله هدفی را مثلآ توسط نیروهای ویژه تعریف نمود.
سه شنبه 15 مرداد 1398 10:21 ق.ظ
Very good article. I will be going through many of
these issues as well..
دوشنبه 14 مرداد 1398 03:11 ق.ظ
I absolutely love your blog and find nearly all of your post's to be just
what I'm looking for. Would you offer guest writers to write
content available for you? I wouldn't mind writing a post or elaborating on a lot of the subjects you write concerning
here. Again, awesome web log!
جمعه 11 مرداد 1398 05:38 ب.ظ
It's going to be finish of mine day, but before finish I am reading this
impressive post to increase my experience.
پنجشنبه 10 مرداد 1398 09:31 ب.ظ
Good day vsry nice web site!! Man .. Excellent .. Amazing ..
I'll bookmark your blog and take the feedds also? I am glad tto search out so
manny helpful information right here in the put up,
we want work out more strategies on this regard, thank
you for sharing. . . . . .
چهارشنبه 2 مرداد 1398 01:47 ق.ظ
Sexy2call Quick search to get the modern results Get a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation.
In search of escort girls? Discrete apartments?
Come up with a quick search by region
یکشنبه 30 تیر 1398 04:42 ب.ظ
thanks a whole lot this website can be formal as well as simple
شنبه 29 تیر 1398 12:06 ب.ظ
Hello There. I found your blog using msn. This is an extrejely well writtewn article.
I will be surfe to bookmark it and come basck too read
more of your useful information. Thanks for the post. I'll definitely return.
شنبه 29 تیر 1398 05:02 ق.ظ
thanks a lot lots this website is usually professional plus casual
دوشنبه 24 تیر 1398 12:16 ق.ظ
Index Search Villas and lofts for rental, search by region, find in a
few minutes a villa rented by city, a variety of
یکشنبه 23 تیر 1398 12:37 ق.ظ
Since the admin of this web site is working, no doubt very soon it will be famous, due to its quality contents.
شنبه 22 تیر 1398 08:09 ب.ظ
Pretty! This was an extremely wonderful article. Many thanks for providing this information.
پنجشنبه 20 تیر 1398 02:50 ق.ظ
Do yoou mind if I quote a couple of your areticles as long as I provide credit and sources back to your weblog?
My blog site is in thee exact same niche as yours and my users would definitely benefit from a lot of the
information youu present here. Please let me know if
this ok with you. Cheers!
چهارشنبه 19 تیر 1398 07:04 ب.ظ
"We should build completely to another crescendo, cheri," he said.
"And we all will have an ending which is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were full of lust, as
well as the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I was feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my
sensitive lips. I felt your head of his cock push agonizingly at the doorway of my pussy, and I needed him to thrust into me hard.
Instead he pulled back and slid his hardness back nearly my clit.


I'd been aching to get him inside, and I could truthfully
tell that his need to push that wonderful hard cock inside me was growing.
His moans grew to match mine, and I knew the sense of my wet pussy lips around the
head of his cock was getting too much for both
of us.

"Enable the finale begin," he stated, and the man slid the end of his cock inside me.We both gasped while he held his cock there for just a moment.
I contracted my pussy to pull him further inside, and
the man threw his return in the sensation. Inch
by excruciating inch he pushed his cock inside me, each time I
squeezed my pussy around him. His cock felt wonderful since it filled me, but I wanted all
of it inside me. I rolled aside and rested my leg against his shoulder,
anf the husband plunged his cock all the way up in.
جمعه 14 تیر 1398 03:08 ق.ظ
I think that what you posted was very reasonable.
However, think about this, whaat if you added a little content?
I mean, I don't want to tell you how to run your blog,
but suppose you added something to possibly get a person's attention? I mean دایرة المعارف علوم
نظامی-جامعترین وبلاگ نظامی - برترین پهباد هایجهان
و مقایسه ی آنها با نمونه های ایرانی is kinda vanilla.
You should peek at Yahoo's home page and watch hoow they write news headlines to grab viewers interested.
You might try adding a video or a picture
or two to get people intrrested about what you've got too say.
In my opinion, it would make your blog a little bit more interesting.
چهارشنبه 12 تیر 1398 12:52 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park
in Singapore. I'm having black coffee, he's using a cappuccino.
He could be handsome. Brown hair slicked back, glasses
that suit his face, hazel eyes and the most
wonderful lips I've seen. He is quality, with incredible arms as well as a chest that is unique
within this sweater. We're standing ahead of one another preaching about people, what we want for the future, what we're searching
for on another person. He starts saying
that he's got been rejected plenty of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I only say He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I would not know. Everything happens for an excuse right.

But analyze, can you reject me, can you Ana?' He said.

‘No, how could I?' , I replied

"So, can you mind if I kissed you currently?' he stated as I get nearer to him and kiss him.

‘The next time don't ask, simply do it.' I reply.

‘I prefer the method that you think.' , he said.

At the same time, I start scrubbing my heel bone in the leg, massaging it slowly. ‘So what can you want girls? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I enjoy determined women. Someone discussion what they want. Somebody that won't say yes even if I said yes. Someone who's not scared when attemping interesting things,' he says. ‘I'm never afraid when you attempt something totally new, especially on the subject of making new stuff in bed ', I intimate ‘And I love women who are direct, who cut with the chase, like you merely did. To become
honest, this is a huge turn on.
پنجشنبه 6 تیر 1398 12:52 ب.ظ
Sexy2call Quick search and acquire the most up-to-date results Choose
a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Searching for escort girls?

Discrete apartments? Make a quick search by region, the largest portal in Israel for discreet apartments and escort girls, various youth ads that will give you service and guidance you did not know,
try a search by city and discover you the dream girl for the next indulgence, business meeting?
Ads will not include and or provide and or encourage and or imply
the provision of sexual services. The ads are controlled by many of the binding laws of the State of Israel.
شنبه 1 تیر 1398 05:21 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's having a cappuccino. He or she
is handsome. Brown hair slicked back, glasses that are great for his face,
hazel eyes and the most amazing lips I've seen. He's nice, with incredible arms as well as
a chest that stands out with this sweater. We're standing before of
one another talking about our way of life, what
we really wish for money, what we're trying to find on another person. He starts telling me that he's
got been rejected loads of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you
', I have faith that He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I do not know. Everything happens for good reason right.
But analyze, you wouldn't reject me, does one Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, make use of mind if I kissed you today?' he was quoted saying as I recieve closer to him and kiss him.

‘The next time don't ask, function it.' I reply.

‘I like how you would think.' , he said.

For now, I start scrubbing my high heel in their leg, massaging it slowly. ‘Exactly what do you like ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I like determined women. Someone that knows what they have to want. A person that won't say yes although I said yes. Someone who's unafraid when you attempt something mroe challenging,' he says. ‘I'm never afraid when you try new stuff, especially in terms of making interesting things in bed ', I intimate ‘And I adore girls that are direct, who cut in the chase, like you just did. Being
honest, it really is a huge turn on.'
سه شنبه 28 خرداد 1398 01:38 ب.ظ
Index Search Villas and lofts for rental, search by region, find in minutes a villa for rental by city, a range
of rooms lofts and villas. Be impressed by photographs and data
that they have to offer you. The site is a center for every body the ads from the
جمعه 24 خرداد 1398 04:58 ق.ظ
Greetings from California! I'm bored at work so I decided to browse your blog on my iphone during
lunch break. I really like the information you present here and can't wait to
take a look when I get home. I'm amazed at how quick your
blog loaded on my phone .. I'm not even using WIFI, just 3G ..

Anyhow, amazing blog!
چهارشنبه 15 خرداد 1398 01:35 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.

I'm having black coffee, he's which has a cappuccino.
They're handsome. Brown hair slicked back, glasses that suit his face, hazel eyes and
the most amazing lips I've seen. He or she is well developed, with incredible
arms including a chest that stands apart during
this sweater. We're standing right in front of one
another referring to us, what you want into the future, what we're trying to find
on another person. He starts saying that they have been rejected a great deal of
times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ',
I say He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I can't know. Everything happens for good
reason right. But let me know, you wouldn't reject me, could you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, utilize mind if I kissed you right now?' he was quoted saying as I recieve much better him and kiss him.

‘The very next time don't ask, do it.' I reply.

‘I'm keen on the way you think.' , he said.

While waiting, I start scrubbing my your back heel within his leg, massaging it slowly. ‘What exactly do you want in women? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘Everyone loves determined women. Someone you will never know what they want. A person that won't say yes even though I said yes. Someone who's not scared of trying interesting things,' he says. ‘I'm never afraid when you attempt new things, especially with regards to making something totally new in the bedroom ', I intimate ‘And I enjoy girls who are direct, who cut from the chase, like you recently did. To become
honest, this is a huge turn on.'
شنبه 11 خرداد 1398 02:03 ب.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was wondering what
all is needed to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?

I'm not very web smart so I'm not 100% sure. Any tips or advice would be greatly appreciated.

Many thanks
پنجشنبه 9 خرداد 1398 11:58 ق.ظ
I've been exploring for a little for any high quality articles or weblog posts in this kind of area .

Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this web site.
Reading this information So i am satisfied to convey that
I've an incredibly excellent uncanny feeling I discovered just what I needed.
I most for sure will make certain to don?t put out of your mind this website and
provides it a glance on a constant basis.
پنجشنبه 9 خرداد 1398 08:45 ق.ظ
Very good blog! Do you have any hints for aspiring writers?
I'm hoping to start my own blog soon but I'm a little lost
on everything. Would you advise starting with a free platform like Wordpress or go for a paid
option? There are so many options out there that I'm totally overwhelmed ..
Any suggestions? Appreciate it!
سه شنبه 7 خرداد 1398 10:43 ب.ظ
What's Happening i am new to this, I stumbled upon this I
have found It positively useful and it has aided me out loads.

I am hoping to contribute & help different users like its helped me.

Great job.
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 11:59 ب.ظ
"We will need to build to a different one crescendo, cheri," he said.
"And then we are going to have an ending which is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were filled up with lust, as well as soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.

I'm feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the of his cock push agonizingly at the
entrance of my pussy, and I needed him to thrust into me hard.
Instead he pulled back and slid his hardness back up to my clit.


I became aching to get him inside, and I could truthfully tell that his need to push that wonderful hard cock inside me was growing.
His moans grew to check mine, and I knew the sensation of my wet pussy
lips to the head of his cock was getting excessive for both of us.


"Permit the finale begin," he explained, anf the husband slid the end of his cock inside me.


Both of us gasped when he held his cock there for just a moment.
I contracted my pussy to pull him further inside, and
the man threw his head back at the sensation. Inch by excruciating inch he pushed his cock inside me, each time I
squeezed my pussy around him. His cock felt wonderful simply because it filled
me, but I needed all of it inside me. I rolled aside and rested my leg against his shoulder, and the man plunged his cock all
the way up in.
پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 07:20 ب.ظ
WOW just what I was searching for. Came here by searching for برترین
پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 06:46 ق.ظ
Definitely believe that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the internet the easiest thing to be aware of.
I say to you, I certainly get annoyed while people think about worries that they
plainly don't know about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the
whole thing without having side-effects , people can take a signal.
Will likely be back to get more. Thanks
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 10:03 ب.ظ
I am not sure where you are getting your info, but good
topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for great information I was looking for this information for
my mission.
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 11:25 ب.ظ
Hi there, You've done a fantastic job. I will certainly digg it and personally suggest to my friends.
I'm confident they'll be benefited from this site.
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 11:53 ب.ظ
I am curious to find out what blog system you're using?
I'm experiencing some small security issues with my latest website and I'd like to
find something more safeguarded. Do you have any solutions?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30